kontakt

O nas

O nas

notstudio to firma specjalizująca się w fotografii i projektowaniu graficznym, a także świadcząca usługi z zakresu technologiI internetowych.

W branży interaktywnej istniejemy nieprzerwanie od 5 lat, realizując projekty zarówno dla małych jak i dużych marek, a także w wybranych dziedzinach dla Klientów indywidualnych.

Jesteśmy młodzi, pełni pomysłów i działamy z pasją. Nasz zespół złożony jest ze specjalistów z dziedzin fotografii, grafiki 2d/3d, identyfikacji wizualnej, animacji oraz programowania. Współpracujemy również z zaufanymi freelancerami.

Na naszą ofertę składają się:

  • fotografia to główny zakres naszej działalności. Własne studio fotograficzne, umiejętności i profesjonalny sprzęt dają nam możliwość wykonania praktycznie każdego typu zdjęć (więcej),
  • projektowanie graficzne - przygotujemy projekt graficzny w technice 2d lub 3d, ilustracje, przygotujemy do druku (DTP) albo zaprezentujemy w postaci video (motion graphics) w Internecie lub na iPadzie,
  • technologie internetowe - stworzymy serwis WWW z systemem CMS, zajmiemy się hostingiem oraz pozwolimy, abyś był widoczny w serwisach społecznościowych. Możemy wykonać również zaawansowane aplikacje intranetowe.

Jako nieliczni oferujemy najwyższą jakość usług przy zachowaniu rozsądnej ceny.

W celu otrzymania oferty zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny.